Kursy

Empik School Informacje i Opinie

Empik School Informacje i Opinie
5 (100%) 1 vote

Empik School – szkoła języków obcych 

Empik School to jedna z największych i najdłużej działających sieci szkół językowych w Polsce. Szkoła posiada 35 ośrodków stacjonarnych w kraju i uczy rocznie ponad 50 tys. osób.

Szkoła oferuje naukę popularnych języków, takich jak angielski, francuski, hiszpański, rosyjski, włoski i oczywiście niemiecki. Można również pobierać nauki z języków mniej popularnych i orientalnych. Empik School ma w swojej ofercie naukę m.in. japońskiego, arabskiego oraz chińskiego.

Oferta samych kursów jest bardzo różnorodna. Kursanci mają szeroki wybór szkoleń. Mogą wybierać pomiędzy dowolnym stopniem zaawansowania. Lekcje są też podzielone na grupy wiekowe. Każdy z kursantów ma do swojej dyspozycji konwersacje językowe, kawiarenkę internetową, biblioteczki językowe i platformy ćwiczeń językowych online.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z dużym doświadczeniem zawodowym. W szkołach językowych Empik School uczą również nauczyciele z zagranicy (native speakers) z pełnym przygotowaniem metodycznym. Wśród nich są autorzy podręczników i pomocy dydaktycznych.

Naukę języka w Empik School można rozpocząć w dowolnym czasie. Kursy rozpoczynają się kilka razy w roku. Szkoły w różnych miastach są otwarte w różnych godzinach. Aby uzyskać więcej informacji, należy zadzwonić pod numer 801 311 411, (22) 2039411 lub 22 203 94 99 (infolinia dla obcokrajowców). Szczegóły są również dostępne na stronie internetowej: www.empikschool.com.

Źródło: www.empikschool.com

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Goethe Institut Informacje i Opinie

Goethe Institut Warszawa – certyfikaty Goethe-Zertifikat Goethe-Institut mieści się w Warszawie, a sama szkoła powstała w 1990 roku. Instytut ma…

miesiące po niemiecku
Lekcja 5 Pory dnia dni tygodnia i miesiące po niemiecku pory roku

Letion 5  Die Zeit. Na dzisiejszej lekcji zapoznacie się ze zwrotami, które pomogą ustalić Wam porę dnia, dzień tygodnia…

Zamknij