Kursy

Moose Informacje i Opinie

Moose Informacje i Opinie
5 (100%) 1 vote

Moose – centrum języków obcych 

Szkoła Moose to duża sieć szkół, która ma 85 placówek na terenie Polski.

W ofercie znajdują się kursy języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Godziny zajęć są elastyczne, Moose oferuje szkolenia indywidualne w domu, we własnych placówkach oraz na terenach zakładów pracy.

Równie różnorodne są rodzaje kursów. Szkolić się można na wszystkich stopniach zaawansowanych. Lekcje są prowadzone w kategoriach: dzieci, młodzież, dorośli i dla firm.

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób – zapewniają właściciele. Pośród kadry nauczycielskiej są wykwalifikowani nauczyciele z całego kraju.

Szkoła Belt kładzie również duży nacisk na własny rozwój, stale zatrudnia nowych nauczycieli i szuka partnerów do otwierania nowych placówek.

Więcej informacji dostępne na stronie internetowej: www.moose.pl.

Źródło: www.moose.pl

Zobacz również

Przeczytaj poprzedni wpis:
Belt Informacje i Opinie

Szkoły języków obcych Belt  Szkoła językowa Belt działa od 1989 oraz zapewnia edukację na wszystkich poziomach oraz dla wszystkich…

Deutsche Schule Informacje i Opinie

Deutsche Schule Warszawa  Deutsche Schule to sieć szkół specjalizujących się w szkoleniach języka niemieckiego. Oferuje wszystkie poziomy zawansowania, od…

Zamknij