Kursy

Österreich Institut Informacje i Opinie

Österreich Institut Informacje i Opinie
5 (100%) 1 vote

Österreich Institut – certyfikaty ÖSD, Krakowa, Warszawa, Wrocław 

Spółka  Österreich Institut GmbH jest oficjalną placówką oferującą kursy języka niemieckiego za granicą. Podlega Republice Austrii reprezentowanej przez Austriackie Ministerstwo Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Radę nadzorczą instytutu tworzą przedstawiciele czterech Ministerstw oraz Izby Gospodarczej.

Österreich Institut ma swoje szkoły w największych miastach Europy, takich jak Belgrad, Budapeszt, Bratysława, Brno, Rzym, Wiedeń, a w Polsce w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Dyrektorem generalnym Österreich Institut Polska, którego oddziałem jest Österreich Institut Warszawa,  jest Thomas Holzmann. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, w tym przez obcokrajowców.

Instytuty Austriackie oferują kursy na wszystkich poziomach językowych oraz dla wszystkich grup wiekowych. Kursanci do wyboru mają również różne godziny zajęć. Instytut daje możliwość nauki języka niemieckiego nie tylko osobom prywatnym, ale również pracownikom firm (w tym również w stopniu biznesowym). Wydaje też materiały dydaktyczne oraz współpracuje z narodowymi i międzynarodowymi instytucjami szkoleniowymi i naukowymi.

Szkoły językowe są czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00. Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu: 48 12 422 95 53 (oddział główny w Krakowie), lub na stronie internetowej: www.krakow.oei.org.pl/de.

Źródło: www.krakow.oei.org.pl/de

Zobacz również

Przeczytaj poprzedni wpis:
Berlitz Informacje i Opinie

Berlitz – kursy  Berlitz to firma międzynarodowa zajmująca się głównie nauką języków obcych na całym świecie, ułatwiająca kontakty między kulturami…

Empik School Informacje i Opinie

Empik School – szkoła języków obcych  Empik School to jedna z największych i najdłużej działających sieci szkół językowych w Polsce. Szkoła…

Zamknij